Zondag 25 januari: Oecumenische viering – Week van Gebed in de Bethelkerk. Aanvang 10 uur.
Aan het einde van de Week van Gebed komen wij samen in een oecumenische dienst met de protestantse wijkgemeenten Holy en Ambacht Oost en de Willibrord Parochie. Het thema van deze viering is “Een van Geest”. We staan stil hoe God ons samenbrengt, over grenzen van kerken en tradities heen, en ons uitnodigt tot eenheid, gebed en wederzijdse betrokkenheid. In woord, gebed en muziek vieren we dat we, ondanks onze verscheidenheid, samen kerk mogen zijn.
Aan deze dienst wordt medewerking verleend door Arlene Drenkelford en de cantorij van Ambacht Oost.
Iedereen is van harte uitgenodigd om deze oecumenische viering mee te beleven en samen te bidden om eenheid en vrede.
Voorgangers zijn Taco van der Meer en Annabell de Jong
Te beluisteren/te zien via www.kerkomroep.nl/ en via www.ambachtoost.nl en via YouTube Livestream Bethelkerk Vlaardingen.
Kerkcentrum Holy is deze zondagmorgen gesloten
Zondag 25 januari: Dienst in Drieën Huysen-Zuid om 10 uur. Pastor Hilde Zwaan gaat voor in deze viering.

Zondag 25 januari: Aangepaste kerkdienst in Kerkcentrum. Aanvang 15.00 uur
emailadres: bijzonderekerkdienstvld@gmail.com
iedereen is WELKOM in deze diensten, dus ook begeleiders, familie, buren, vrienden, vriendinnen, andere geïnteresseerden.
Maandag 26 januari:Visiteclub in de Bijenkorf van 10.00 – 14.00 uur.
Maandag 26 januari: Inloop in de Windwijzer van 9.30 – 12.00 uur ; Licht op de Week, Boekenmarkt en
Weggeefwinkel. Van 10.00 -12.00 uur diaconaal spreekuur.
We sluiten de ochtend af met een eenvoudige soeplunch
Maandag 26 januari: Boekbespreking: Jezus waarom? van Bas Ragas. In Kerkcentrum Holy. Aanvang 19.30 uur
Woensdag 28 januari: Inloop in het Wij-Land Holy van 12 – 16 uur (in het park Holy vlak bij de stadsboerderij)

Vrijdag 30 januari: Koffie/thee drinken in Kerkcentrum Holy van 14 – 16 uur.
Loop gewoon even naar binnen voor een praatje met koffie of thee.
Aanspreekpunt : Leni van den Berg, tel. 010-4744384
Vrijdag 30 januari: Gastvrijdag in de Windwijzer.
Met liefde wordt er voor je gekookt door vrijwilligers van De Windwijzer, waardoor je kunt genieten van een gezellige maaltijd in goed gezelschap.
De toegangsprijs, inclusief de film, bedraagt €13.50. Inloop is er vanaf 17.30 uur.
Graag aanmelden via aanmelden@dewindwijzer.nl
Als je liever alleen de film wilt bijwonen kan dat ook. De film start om 20.00 uur, entree €6,- inclusief koffie/thee
Zaterdag 31 januari: Boekenmarkt in de Windwijzer van 9.30 – 12.00 uur
Zaterdag 31 januari: Inloop op het Wij-Land Holy van 14.00-16.00 uur
Dagelijks 10.00 – 17.00 uur Brasserie Drieën Huysen Zuid (Graaf Walramlaan 100) : gezellig wat drinken of lunchen. Bij mooi weer kan er gratis gebruik gemaakt worden van de jeu de boulesbaan in de prachtige binnentuin.

Van harte welkom!!!!
Kerkcentrum is open op maandag, donderdag van 10 – 12 uur en vrijdag van 2-4 uur
In het Kerkcentrum is er gelegenheid om een kaarsje aan te steken. In alle drukte om ons heen even een rustpuntje, een moment om stil te zijn of even praten met iemand.
Vanaf 19 januari is er een nieuwe expositie. Een schildersgroep die wekelijks op dinsdagmiddag bijeenkomt in het atelier van Irma Rengur aan de Boslaan in Vlaardingen toont de door hen gemaakte schilderijen. Soms wordt er in deze groep thematisch gewerkt, soms komen verschillende technieken aan bod en er zijn schilders die individueel werken. Veel deelnemers komen al jarenlang in het atelier en doen inspiratie op door de vele ideeën van Irma,
Vrijdag 30 januari om 16.00 uur is er een feestelijke opening!!! Iedereen is welkom.
Namens de commissie Kunst in de Kerk,
Ria Witvoet, Nelleke van der Luit en Gerry van der Heijden
Denkt u nog aan het breien voor Oekraïne??? Een breigroep uit Maassluis vraagt hulp bij het maken van dekens voor mensen in Oekraïne. Het is de bedoeling een lange reep (2 m.) te breien. De breigroep maakt van de repen een deken 42 steken opzetten met naalden 4 en ribbels breien (alles recht)
Info en /of inleveren bij Rita Dickhoff rdickhoff@hotmail.com of Ria Witvoet witvoetria@gmail.com
Een reactie van de breigroep: Er zijn door de breigroep 21 dekens naar Oekraine gegaan en via via gehoord
dat men er heel blij mee is. Heb je al een reep gebreid(misschien wel meer), wil je het dan inleveren bij
Rita Dickhoff voor maandag a.s. En je kunt altijd verder breien; want jammer genoeg is het nog nodig!!!!

Zet in uw agenda:
Op 24 januari organiseren we weer onze jaarlijkse BMZ en op 7 februari de BVZ (Bethel Mannen Zingen en Bethel Vrouwen Zingen).
U kunt zich alvast opgeven bij bertvandermeer@ambachtoost.nl en chrismooij@ambachtoost.nl voor de BMZ. Voor de BVZ bij moniqueroessen@ambachtoost.nl
Graag tot ziens (en horens) bij beide events.
Voor de agenda:
In de komende periode zijn we binnen de PKN in Vlaardingen met elkaar in gesprek over de toekomst van de drie wijken Ambacht-Oost, Holy en Centrum-West. We doen dat stap voor stap, met ruimte voor kennismaking, ontmoeting en het delen van wat ons drijft. In dat kader organiseren we op donderdag 12 februari een avond voor iedereen die zich op welke manier dan ook betrokken voelt bij of bezighoudt met de eredienst. Het wordt een avond van kennismaking en verbinding, waarin we elkaar ontmoeten en samen stilstaan bij de vraag waarom we doen wat we doen. Meer informatie volgt later Annabell de Jong (BK), Petra Nijboer (Holy),Hugo Habekotté (CW)
Op maandag 2 februari om 10.30 uur bent u van harte welkom in de Rehobothkerk voor een bijbelkring onder het motto: samen lezen, samen leren, samen geloven. Samen lezen we een Bijbelgedeelte en gaan daarover in
gesprek. Wat betekent deze tekst voor ons geloofsleven? Hoe raakt het ons dagelijks bestaan, met alles wat daarin speelt? U bent van harte welkom! Het duurt tot uiterlijk 12 uur en om de 4-6 weken wordt de kring georganiseerd. U bent vanzelfsprekend ook welkom een keertje te komen. Hartelijke groet, ds. Geert van Meijeren

Woensdag 18 februari: Ouderen ontmoetingsbijeenkomst Protestantse Gemeente Vlaardingen in Kerkcentrum van 10.30 – 14.00 uur (inloop vanaf 10 uur)
Op deze bijeenkomst staat het ontmoeten van elkaar centraal.
Maar er is ook een inhoudelijk programma.
Ds. Hugo Habekotté zal een korte meditatie verzorgen. We zingen een aantal
liederen. En schaapherder en schapenhouder Martin Oosthoek komt vertellen over zijn schapen. We sluiten de bijeenkomst af met een heerlijke lunch.
Iedereen is van harte welkom! En neem gerust iemand mee. De middag is
laagdrempelig en we noemen het ouderenmiddag; maar 70+ ook van harte welkom
Graag vóór 16 februari aanmelden bij: Henk Kamminga, 06 28830857, henkkm@ziggo.nl of Jelly Vegt, 06 28169107, jellyvandemerwe@gmail.com
Probeer zoveel mogelijk zelf vervoer te regelen. In uiterste gevallen kan vervoer heen en terug geregeld worden. Geef dit aan bij het aanmelden.
We kijken er naar uit u allen te ontmoeten.
De werkgroep ouderen wijkbreed PgVl (Carina, Wil, Cobie, Nelleke, Corrie, Anjo, Laura, Jelly en Henk)
Nieuwsbrief ontvangen, maar geen e-mail? Wij krijgen zo nu en dan de vraag om ook de weekinfobrief te ontvangen van mensen die geen emailadres hebben. Dat is dan wel een probleem. Daarom de vraag aan u: als u van een bekende weet dat hij/zij belangstelling heeft voor deze brief, zou u dan zo vriendelijk willen zijn deze uit te printen en aan hem/haar af te geven. Toch een manier van omzien naar elkaar. In de hal zijn er weekinfobrieven om eventueel mee te nemen!
Hier vindt u de printversie van deze nieuwsbrief.
Nieuws voor de nieuwsbrief?
Graag voor woensdag doorgeven. Redactie adres: holyactueel@pknvlaardingenholy.nl of witvoetria@gmail.com
De weekinfobrief krijgt iedereen die zijn/haar emailadres heeft doorgegeven.
In de hal van de kerk liggen ook papieren exemplaren om mee te nemen.
Geef je op als je zin hebt om mee te doen met het maken van deze brief!
|